התאמת שיש למטבח הייטק

הלקוחות שלנו מתלבטים רבות לגבי בחירת הארונות והשיש במטבח. באופן טבעי חלק מהם מעוניינים במטבח כפרי, אחרים במטבח קלאסי, ווינטג' או שיש למטבח הייטק. לכל אחד מהמטבחים המעוצבים יש להתאים את משטח השיש שהוא המתאים לו ביותר. 

צוות המעצבים המיומן של שיש ניר צבי מסייע לכל אחד מהלקוחות כדי לבצע יחד סיעור מוחות ולהגיע יחד למסקנה בדבר משטח השיש שהוא הנכון ביותר עבור כל מטבח, בהתאם לנראות העיצובית הייחודית שלו.

התאמת שיש למטבח היי טק 

מטבחי היי טק הם בעלי קווים נקיים וחלקים. אין בהם אביזרים רבים שנראים לעין אלא הכול בקו עיצובי מודרני, שורות שורות של ארונות ומגירות ללא ידיות חיצוניות. 

לכן ההתאמה שלנו לבחירת שיש לארונות הללו היא בגוונים בהירים, חלקים ועדינים, כמו לדוגמה משטחים לבנים מבריקים, משטחים בגון אפור בהיר או כהה, משטחים שחורים.

לחלופין אפשר לבחור שיש בגוונים זהים בעלי דוגמאות מינימליסטיות בתוכן כמו וורידים בגוונים מנוגדים, שחור בתוך משטח לבן או וורידים לבנים בתוך משטחים אפורים. כמו כן גמה גוונים המשתקפים במשטח הארוך ומעניקים יופי רב לכל המטבח.

נוחות מרבית במטבח היי טק 

לאור העובדה שמטבחי היי טק כוללים אלמנטים מודרניים, רעיונות מקוריים לאחסון ונוחות מרבית בחיי היום יום במטבחים, כך גם משטחי השיש הם פונקציונליים, משרתים את המטרה ומאפשרים עבודה מקצועית על המשטחים השונים. 

המטרה של משטחי השיש היא להעניק לבני המשפחה אפשרות לעבוד במטבח בעל מראה יוקרתי הכולל ארונות שימושיים שבהם הכול מונח באופן פונקציונלי, מגירות נוחות לשימוש ואפשרות לטפל בכל הנושאים ללא הפרעה, וכך הכיריים החשמליות נמצאות במשולש עם המקרר החדשני והכיור.

התאמת שיש למטבח הייטקהצבת אי במטבח

לאי במטבח יש כמה מטרות. המטרה העיקרית היא כדי ליצור משטח עבודה נוסף לבני המשפחה כך שכל אחד יוכל לעבוד בעמדה אחרת. ברוב המקרים המגמה היא ליצור אחידות ולכן גם על גבי האי מתקינים משטח שיש זהה כמו זה שעל ארונות המטבח.

אי למטבח משמש גם שולחן אוכל במטבח ולכן מוצמדים אליו כסאות בר בגוונים התואמים את נראותו של משטח השיש ומשתלבים באופן הרמוני כמו כיסאות בשני גוונים של אפור, אם המטבח הוא אפור עם  וורידים לבנים בתוך המשטח האפור. או לחלופין כסאות לבנים במקום בו קיים שיש לבן ומבריק.

הצבעוניות של שיש למטבח היי טק 

מטבח היי טק הוא מטבח סולידי אין בו צבעוניות של גוונים כמו תכלת, ירוק או כל צבע בולט אחר אלא רק צבעים כמו שחור, לבן, אפור, שמנת על גווניהם הרבים.

באולם התצוגה שלנו קיים היצע נרחב מאד של משטחי שיש בגוונים המרהיבים הללו שמוסיפים רבות לנראותו של המטבח כולו. המעצבים שלנו ישמחו לסייע לכם ולמעצבי הפנים שלכם, כדי ליצור מעטפת מושלמת במרחב המטבח והבית. 

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות