למה דווקא שיש?!

מטבח נוח ופונקציונלי מקל על עבודות הבישולים, האפייה ואפילו על הכנת סנדוויץ' לבית הספר בצורה ניכרת. כמו כן, המראה של המטבח משפיע מאוד על המראה של הבית.

אנשים רבים שמעוניינים להתקין משטח עבודה בביתם מתלבטים בין האפשרויות השונות. במאמר זה נעסוק באחד ממשטחי העבודה הנפוצים ביותר במטבחים – השיש.

שיש הינו אחד ממשטחי העבודה הפופולריים ביותר במטבחים בימינו. ניתן להבין מדוע השיש הפך להיות כל כך נפוץ ומדוע בעלי בתים רבים בוחרים בו ולא במשטחי עבודה אחרים. שיש איכותי משלב בין שתי התכונות החשובות ביותר – פונקציונליות ומראה מעוצב, כך שהוא מאפשר לבני הבית לבצע שלל פעולות וליהנות מהעיצוב של המטבח.

תכונותיו של השיש באופן כללי

בהשוואה לסוגים אחרים של משטחי עבודה שמותקנים במטבחים, ניתן לומר שהשיש מתאפיין בחוזק רב, עמידות גבוהה ומראה מעוצב ומרשים. כמו כן, ניתן לבחור בין מגוון סוגים וסגנונות של שיש, שכן קיימים שפע דגמים בצבעים, גוונים וטקסטורות.

המבחר הנרחב של האפשרויות אומנם מאפשר לכל בעל בית לבחור בסוג השיש המתאים ביותר לטעמו האישי ולצרכיו, אך הוא גם עשוי לבלבל. כדי להצליח להתמקד, רצוי לקרוא מעט על סוגי השיש השונים – על הצבעים והטקסטורות שניתן למצוא ועל המאפיינים הרבים, ביניהם: רמת העמידות בפני חום, רמת החוזק, רמת העמידות בפני שריטות ומאפיינים נוספים.

בעזרת חברה מקצועית שמספקת מגוון סוגים של שיש איכותי ומעסיקה יועצים מנוסים שסייעו ללקוחות שונים לבחור בסוג השיש הנכון ביותר עבורם, יהיה ניתן לבצע בחירה נכונה.

למה דווקא שיש?!

סוגים מגוונים של שיש למטבח

בין סוגי השיש הרבים ניתן לציין את שיש אבן קיסר, שיש גרניט, שיש אוניקס, שיש חברון וסוגים נוספים. לכל אחד מסוגי השיש יש יתרונות וחסרונות משלו. יש סוגים סינתטיים של שיש שמגיעים בגוונים ייחודיים, ויש סוגים אחרים שמתאפיינים בגימור וצבעים שיוצרים מראה מרשים ויוקרתי. במידה שבוחרים בשיש גרניט למשל, ניתן למצוא מעל 700 דגמים שונים!

מעבר למראה של השיש, חשוב להתאים אותו לאופן העבודה. יש סוגים עמידים מאוד שמאפשרים למשתמשים להניח סירים חמים בלי לחשוש שמא השיש יפגע ובלי לחשוש מפני כתמים. כמו כן, ניתן לבחור בסוגים חזקים מאוד של שיש שקל לתחזק.

כדי לבחור בשיש המתאים ביותר, יש לחשוב מראש מהו סוג השיש הנחוץ ועל אילו מאפיינים לא ניתן להתפשר. במידה שנמצאים הרבה במטבח למשל ועוסקים בבישולים, יהיה חשוב מאוד לבחור בשיש שמתאפיין בעמידות בפני חום, כמו למשל: שיש גרניט. נוסף על כך, יש לבדוק את הגימור של השיש, לבחור בחברה איכותית ובעלת ניסיון ולוודא שהשיש מגיע עם אחריות. במידה שהחברה מספקת אחריות, יש לבדוק לכמה זמן האחריות תקפה.

בחירה בחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בשיש למטבח

היום ניתן למצוא מגוון חברות שמספקות שיש למטבחים. סוגי השיש הנמכרים שונים זה מזה וכן רמות האיכות של השיש ורמות השירות משתנות בין חברה לחברה.

חברה מקצועית שמתמחה בייצור שיש וצברה ניסיון של שנים ארוכות, תספק אחריות, תייבא את השיש מאזורים שונים ברחבי העולם ותבחר את השיש האיכותי והמרשים ביותר. חברה מקצועית תוכל לסייע לכל לקוח לבחור בשיש שעונה על צרכיו.

כמו כן, תקפיד החברה על חיתוך מדויק שיתבצע באמצעות מכשור מתקדם ותאפשר קבלת הדמיה ממוחשבת. בעזרת ההדמיה יהיה ניתן לראות כיצד השיש יראה לאחר התקנתו בבית. שיש איכותי שעונה על הצרכים של בני הבית, יאפשר עבודה נוחה וייצור מראה מרשים שישתלב עם מראה הבית באופן הרמוני.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות