שילוב אלמנטים של שיש בריהוט אורבני

אחד מסגנונות העיצוב והריהוט הפופולריים ביותר בשנים האחרונות, הוא ריהוט אורבני. מדובר על ריהוט שלוקח את ההשראה שלו ממה שקורה בעיר, מעיצוב עירוני. אנחנו יכולים לראות את זה בדמות רהיטים שמתאימים למטבח, חדרי שינה, סלון וכמובן ריהוט חצר וגן.

הכוונה בין היתר, לספסלים, שולחנות פיקניק, ועוד מגוון רחב של פריטי ריהוט. רובם מתבססים על עץ או מתכת, בדרך כלל בצבעים פשוטים, אחידים, סטנדרטיים, ריהוט מינימליסטי, בלי הרבה תחכום, בלי הרבה אלמנטים נלווים, בלי תוספות שונות, והכי חשוב הם מאוד פרקטיים, מאוד יעילים. לא מדובר פה בריהוט שנועד אך ורק לצורך העיצוב אלא בסופו של דבר הוא נועד לצורך תפקיד מסוים. לקריאה בהרחבה אודות הריהוט האורבני היכנסו ל: https://www.lemon-collection.com/.

מן הסתם, אנחנו יכולים לראות גם בריהוט אורבני שילוב של אלמנטים שונים. אחת הדוגמאות הבולטות לכך, הוא שילוב אריחי שיש בריהוט שכזה. אנחנו יכולים לראות את השילוב מתבצע בצורות שונות, בין אם זה במוטיבים המרכזיים ובין אם זה בשוליים, כאשר המהות נשארת אותו דבר, נשארת דומה.

שילוב של שיש בריהוט אורבני יכול גם להוסיף לעיצוב וגם לאפשר שימושים נוספים בפריטי הריהוט השונים. למשל, אם אנחנו משלבים שיש בשולחן, זה מספק לנו אפשרויות שימוש נוספות, בין אם זה אומר שיש לנו עכשיו יותר משטחי עבודה או מקום יותר נוח להניח פריטים מסוימים ועוד.

כמובן שאם אנחנו בוחרים להוסיף שיש, אז צריך שיהיה לו חיבור לריהוט עצמו בכל מה שקשור לעיצוב ולסגנון, ומאידך, הוא צריך לספק משהו ייחודי, משהו שונה, בשביל להבליט את התוספת שהוא מספק. זה יכול לבוא בדמות צבעים שונים, דוגמאות שונות ועוד. כל דבר שיכול להפוך את הריהוט להרבה יותר משמעותי ומיוחד.

כשאנחנו מחליטים להשתמש בשיש כתוספת לריהוט אורבני, אנחנו יכולים לעשות את זה בשני דרכים. אנחנו יכולים למצוא פריטי ריהוט שיש עליהם כבר שיש, אך אנחנו יכולים גם להוסיף אותו לאחר מכן. נניח, ויש לנו שולחן פיקניק או כל שולחן אחר, הרי שאנחנו יכולים להדביק לו את השיש במהלך הזמן. אנחנו צריכים לעשות את זה על פי אופי המבנה וסוג השיש, כמובן.

נקודה נוספת, כשאנחנו עושים את החיבור הזה, עלינו לחשוב כיצד הוא ישרת אותנו בין אם זה בהיבט העיצובי ובין אם זה בהיבט הפרקטי. הרי, לא בכל מקום נוכל ויהיה נכון להוסיף אריחי שיש לריהוט.  אנחנו צריכים לחשוב מתי זה נכון מצידנו לנהוג כך.

אולי יעניין אותכם בנושא עיצוב:

דלפק למטבח

שיש למטבח מעץ

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות