משחקים בצבע — איזה צבע מומלץ למטבח

בחירת שיש למטבח הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בעת עיצוב מטבח ללא קשר לגודלו ולמיקומו. האפשרויות הרבות של סוגי השיש מצד אחד ושל העיצובים החדשניים של ריהוט המטבחים מצד שני יצרו שילובים מעניינים ומאד מסקרנים.

כשנכנסים למטבח, משטחי עבודה למטבח הם הראשונים שנראים בעין ולכן ההתאמה שלהם לנראות המטבח כולו חייבת להיות אופטימלית ולהעניק צביון מיוחד לכל מטבח.

מטבח בהיר

צבעם של ארונות המטבח במרבית המטבחים המודרניים הנבנים בשנים האחרונות הם בגוונים בהירים, לבן, שמנת, אפור וגוונים דומים שמסמלים ניקיון וטוהר. לקוחות רבים יבחרו להזמין שיש למטבח בגוונים בהירים גם כן כדי ליצור קו רציף בהיר, כיוון שכך גודלו של המטבח נראה הרבה יותר גדול מאשר גודלו במציאות.

אפשרות נוספת היא ליצור קוטביות של צבעים. אם ארונות המטבח הם בגוונים בהירים, הרי שמשטחי העבודה יהיו בצבע כהה כך שהוא יבלוט מאד. במקרים הללו בוחרים הלקוחות לרכוש שיש בגוונים כהים כמו חום לגווניו הרבים או שחור. אחרים מעדיפים גוונים קלילים יותר אך בעלי נוכחות עזה כמו אדום.

משחקים בצבע איזה צבע מומלץ למטבח

מטבח צבעוני

אחת המגמות העכשוויות בעולם כולו היא עיצוב מטבח תוך שימוש בכמה צבעים בולטים כדי ליצור מטבח ססגוני ויוצא דופן. הקו העיצובי השולט במטבחים הללו הוא שימוש בכמה צבעים חמים בגוונים דומים או בגוונים הפוכים כדי ליצור מטבח שהוא ייחודי לבית זה. לדוגמה, ארונות מטבח בגווני תכלת או כחול ומשטחי שיש למטבח בגווני חום ושחור.

הצבעוניות מקבלת ביטוי לא רק בהתאמה שבין הארונות למשטחי העבודה אלא גם בהתאמה לחפצים המונחים על השיש כמו הכלים לסוכר, תה וקפה, למכשירי החשמל הקטנים כמו הטוסטר ולאקססוריז השונים המונחים על המדפים במטבח. לצורך יצירת עיצוב מושלם, כל הפריטים הללו הם באותם הגוונים שנבחרו עבור הארונות ומשטחי העבודה כך שאותם צבעים הם אלה ששולטים ונותנים את הטון במטבח.

במטבחים רבים, המעצבים נותנים דרור לשימוש בצבעים רבים האהובים על בני הבית וכך אפשר לראות מטבחים המכילים בתוכם כמה צבעים עזים ודומיננטיים כמו אדום, צהוב וירוק בשילובים מפתיעים היוצרים מטבחים יפהפיים במיוחד. הם בעלי אלמנטים עיצוביים לאורך כל הדרך ואפקטים מעניינים הנובעים מניצול אלומות האור החודרות למטבח, בהתאם לכוון הגאוגרפי של המטבח.


עוד מידע בשיש קיסר קטלוג צבעים

כללים לגבי צבעוניות המטבח

לצורך קבלת החלטה לגבי צבעוניות המטבח יש להביא בחשבון כי קיימים הצבעים הקלאסיים שתמיד יהיו הטרנד המוביל כמו לבן וגוונים בהירים נוספים, לעומת זאת הגוונים הצבעוניים משתנים מעת לעת בטרנדים השונים.

לקוחות רבים אוהבים מאד צבע מסוים ולכן הם רוצים שהוא זה שיהיה הצבע השולט במטבח. השאלה היא אם גם בעוד שנה או יותר מכך, הם עדיין יאהבו צבע זה וייהנו לראות אותו בכל יום במטבחם. אם האהבה לצבע ספציפי היא גדולה מאד, הרי שהלקוח יאהב את נראות המטבח גם בעתיד אך אם קיים חשש שלאחר פרק זמן מסוים, הלקוח יאהב פחות את הפרויקט שבוצע, כדאי לתת לכך מחשבה נוספת ולשקול שוב את נושא הצבעוניות.

במקרים כאלה החשיבה היא לחפש צבע ביניים שהוא לא לבן אך גם לא בולט מאד כמו צהוב ירוק או אדום. ההמלצה היא לבחור בגוונים שהם מאד פופולריים היום כמו אפור, תכלת מט, ירקרק וכו'. הצבעים הללו הם יפים ונעימים תמיד, כך שגם בעוד כמה שנים ייהנו הלקוחות מגווני הארון ומהשיש למטבח  שנבחר בגוונים שאינם בהירים ואינם כהים מדי כמו חום טבעי או שמנת.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות