החלפת כיור בהתקנה שטוחה

החלפת כיור מטבח התקנה שטוחה היא שיטת ההתקנה הנפוצה, כיוון שזו גם הדרך בה הותקן הכיור כאשר נבנה המטבח לפני שנים.

דרך הפירוק של הכיור תואמת את אופן ההתקנה שלו כיוון שבדרך אחרת, תחתית או עילית, לא ניתן יהיה לשלוף את הכיור, כיוון שהחלק הקיצוני של משטח שיש שהותקן סביב הכיור, יפריע לכך.

החשיבות הגדולה של אופן החלפת כיור בהתקנה שטוחה 

הידע המקצועי שרכשנו עם השנים מאפשר לנו לבצע עבודות איכותיות ביותר אצל הלקוחות שלנו. לאור החיבור התמידי בין השיש לכיור, פעולות שאינן מבוצעות כראוי עלולות ליצור השלכות שונות כמו סדקים בשיש, או נזילה של מים ממשטחי השיש פנימה לארונות.

זו הסיבה שהעבודות הללו מתבצעות תוך תשומת לב רבה לכל פרט כדי לבצע עבודה חלקה ומושלמת לשביעות רצונם של הלקוחות.

החלפת כיור בהתקנה שטוחהשלבי החלפת כיור בהתקנה שטוחה

אם הכיור הנוכחי עשה או את שלו או שיש בו פגם ומחליטים להחליף אותו, רוכשים כיור בגודל זהה בצבע המתאים ולאחר מכן אנו מתאמים מועד לביצוע הפרויקט.

כדי להוציא את הכיור אנו חותכים חלק צר מהשיש המונח בקצוות מעל הכיור. בזכות חיתוך זה אפשר לשלוף את הכיור באופן קל יחסית ולהתקין במקומו את הכיור החדש, על משטח עץ שמחזיק אותו. מיקומו של הסיפון אינו משתנה כיוון שמדובר בגודל זהה של כיור.

לאחר ההתקנה, מחברים את הקצוות של משטחי השיש, כל יחידה למקום שממנו היא נחתכה. החיבור נעשה תוך שימוש בסיליקון בטיב מעולה שמסוגל לחבר את השיש באופן גמיש למשטח המלא. הדבקה איכותית יוצרת פס דקיק מאד שכלל לא נראה וההדבקה היא אופטימלית, כדי שלא יוצר מצב שדרך החתך הזה תהיה נזילה של מים מהמשטח כלפי מטה לתוך ארון המטבח.

בתום הפרויקט, מבצע העובד בקרת איכות בכל מיקומי החיבורים כדי לוודא שאין תקלות ולאחר מכן אפשר להתקין גם את הסיפון ולבדוק שהמים זורמים בתוך הצנרת ואינם מגיעים לארונות, כך  שאין כל נזילה.

החלפת ארונות מטבח 

אם הלקוחות שלנו מחליטים לבצע החלפה מוחלטת של כל ארונות המטבח, מזמינים ארונות ומשטחי שיש למטבח חדשים, אין תלות במקרה כזה בין הכיור הישן לחדש כיוון שכל המבנה משתנה. לכן אפשר להזמין כיור קטן, או גדול יותר או לחלופין להזמין שני כיורים לבשר ולחלב על פי נוחותם של הלקוחות.

בפרויקט כזה, מפרקים את הארונות הישנים ואת הכיור הישן. לאחר מכן מתקינים רק את הארונות התחתונים. בשלב זה מגיע המודד שלנו ורושם את המידות המדויקות של השיש על פי גודלם של הארונות שהותקנו בפועל. מכינים במפעל את השיש, מתקינים משטח זה מעל הארונות התחתונים ברחבי המטבח ואם הוזמן גם מעל האי במרכז המטבח.

אם יש לכם צורך בהחלפת כיור מטבח התקנה שטוחה, אנחנו לשירותכם.

רוצה מידע נוסף על מוצר זה? צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם!

Call Now Button08-9494100
נגישות